21 FINAŁ WOŚP
2013-01-08

Zaproszenie

21. Finał WOŚP  w Michałowie!

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia, już po raz dziewiąty, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Michałowie. Przewidziano występy taneczne, koncerty, licytacje oraz tradycyjnie „Światełko do nieba. Kwesta rozpocznie się od godziny 10.00, a główna impreza o godzinie 15.00.

Z roku na rok w Michałowie udaje się zbierać coraz większą kwotę. Podczas 20. Finału mieszkańcy gminy wrzucili do puszek 4620 złotych. Liczymy, że w tym roku będzie jeszcze lepiej. Gminny Ośrodek Kultury w Michałowie przygotowuje wiele atrakcji i okazji do wspomożenia akcji.

Od rana na ulicach miasta kwestować będą wolontariusze, a o godz. 15.00 rozpocznie się finałowa impreza. Publiczności zaprezentują się zespoły GOK MI Sol i Śpiewaj Dusza,  zagra Błękitny Nosorożec, a pokazem tańca towarzyskiego zachwyci Krzysztof Stalbowski. Dodatkowo obejrzymy występy grup tanecznych HopGOK, SzejkGOK oraz GOK&Roll. Przewidziano również występy Orkiestry Form Różnych Lecha Mazurka, koncert michałowskiego zespołu Archiwum, a także Akademii Gitary Hard GOK. Gwiazdami wieczoru będą zespoły Heretic i Orshak.

W trakcie imprezy odbędą się również wywołujące jak zwykle ogromne emocje licytacje ciekawych przedmiotów na rzecz Fundacji WOŚP. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy wspólnie wezmą udział w akcji „Światełko do nieba”.

Zapraszamy do Michałowa! Sie ma!

Szejk Gok

PFDF Michałowo Niezbudka Biezabudka Kamczatka