PODLASIE ZDROWO ZAKRĘCONE - SPOTKANIE AUTORSKIE
2021-11-30

Zapraszamy w niedziele, 5 grudnia 2021, o godz. 16.00

Wojciech Koronkiewicz napisał i wydał kolejną książkę z ciekawymi opowieściami o ludziach z Podlasia, o zdrowych produktach, które wytwarzają i o zdrowym życiu, które prowadzą.

Książka zobaczyła światło dzienne zaledwie 2 tygodnie temu. Cieplutką i świeżutką będzie można kupić na naszym spotkaniu. Będzie można posłuchać opowieści autora (jest w książce akcent michałowski) i podzielić się swoimi. Przewidujemy też słodki poczęstunek z przysmakami z Podlasia.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę, 5 grudnia, o godz. 16.00 w PFDF przy ul. Fabrycznej 33.

O książce tak pisze Grzegorz Kasdepke: "Trudno sobie wyobrazić dwumetrowego Wojtka Koronkiewicza w stroju pszczółki, będę jednak namawiał wydawcę, aby taki mu sprawił - w uznaniu dla autora, który nie potrafiąc usiedzieć w miejscu, krąży po Podlasiu i wszędzie zbiera literacki nektar. Pyszne są spotkania i rozmowy zrelacjonowane w tej książce! Właściwie to nie książka, lecz bombonierka; sięgnąwszy po jedną czekoladkę, sięgniemy po kolejną, a potem po następną, a później po jeszcze kilka..., w końcu zaś nabierzemy apetytu na podróż śladami sympatycznego drągala. Smacznego i na zdrowie!"

 

 

 

PFDF Michałowo Niezbudka Biezabudka Kamczatka