WARSZTATY FILMOWE Z BARTKIEM TRYZNĄ
2014-01-31

Już w najbliższy czwartek i piątek.

W najbliższy czwartek i piątek (6 – 7 lutego) w Pracowni Filmu Dźwięku i Fotografii odbędą się warsztaty filmowe, które poprowadzi Bartek Tryzna. Podczas warsztatów pod nadzorem Bartka powstanie muzyczny video clip, który będzie miał charakter fabuły.

Warsztaty poświęcone będą nie tylko pracą z kamerą, ale przede wszystkim tworzeniem autorskiego scenariusza klipu, rozrysowania w ujęciach jego fabuły. „Od pomysłu do realizacji… drogą długa” takie jest główne przesłanie warsztatów.

Bartek Tryzna to utalentowany filmowiec rodem z Michałowa. W ostatnich kilku latach otrzymał kilkanaście nagród, także w poważnych festiwalach. Każdy jego nowy film, to wydarzenie w skali nie tylko regionu, ale kraju. Takiej okazji nie przegapcie.

Warsztaty są adresowany wyłącznie do grupy, która zostanie wybrana w trakcie rozmów kwalifikacyjnych. Grupa finalna liczyć będzie około 8 osób. Warsztaty adresowane są dla młodzieży z Michałowa od 14 roku wzwyż.

Warsztaty odbędą się w czwartek i piątek (6-7 luty) w godzinach 10 – 17 w PFDF w Michałowie, przy ul. Fabrycznej 33. Pytania i zgłoszenia na mejla pfdf.michalowo@gmail.com

PFDF Michałowo Niezbudka Biezabudka Kamczatka