Co nowego?

Makieta Michałowa. START /2016-05-20/

Makieta Miasta Michałowa – co niedziela o 14.

Sporo czasu nam zeszło, aby przygotować konstrukcję pod makietę. Nie przypuszczałem, że jest to tak skomplikowane przedsięwzięcie. Całość zaprojektował Darek Modzelewski, a platformę zbudował Igor Samojlik z Michałowa. Materiały do produkcji makiety już są. Pierwsze prace rozpoczynamy w niedzielę 29 maja, o godz. 14. Uwaga: cała makieta jest podzielona na 80 pól. Chętni do budowy makiety mogą budować miniaturki własnych domów, tak więc ważne jest aby wszyscy zainteresowani zarezerwowali swoje pola. Tak więc warto przyjść na 1 spotkanie. Praca będzie podzielona na kilkadziesiąt osób. Zapraszamy osoby starsze i dzieci, jak również całe rodziny! Oceniamy, że projekt będzie realizowany minimum rok.

więcej »

Żubr Puszczy Imperator /2016-04-12/ Żubr Puszczy Imperator

Zapraszamy na wystawę "Żubr - Puszczy Imperator". Obecny będzie jej twórca Michała Kościa. Piątek, 15 kwietnia o godz.17. PFDF Michałowo, Fabryczna 33.

więcej »

Bieżeństwo. 100 lat temu /2015-10-06/ Bieżeństwo. 100 lat temu

W PFDF w MIchałowie ważna wystawa. Uchodźcy z przed 100 lat. Wystawę "Bieżeństwo - niezwykła historia zwykłych ludzi" przygotował Białowieski Park Narodowy z portalem biezenstwo.pl;  Wędrówka zaczęła się w 1915 r. Liczbę bieżeńców ocenia się na 3 - 6 milionów, z czego prawie połowa to dzieci. Szacuje się, że ok. 1/3 bieżeńców nie przeżyła.  Bieżeństwa doświadczyli także mieszkańcy Ziemi Michałowskiej. Zapraszamy serdecznie na tę niezwykłą wystawę. PFDF Michałowo, ul. Fabryczna 33, piątek, 9 października o godz. 16

więcej »

Imprezy plenerowe /2015-09-24/

 

Za nami już wszystkie imprezy dożynkowe w gminie Michałowo. Ponizej prezentujemy wszystkie relacje. Miłego ogladania. :)

 

więcej »

Najstarsza sosna w Polsce w gm. Michałowo? /2015-09-02/ Najstarsza sosna w Polsce w gm. Michałowo?

 

Najstarsza sosna w Polsce w gm. Michałowo?

Zobacz film

https://www.youtube.com/watch?v=9Nytut-c_WU

więcej »

PFDF Michałowo Niezbudka Biezabudka Kamczatka