Co nowego?

TU NIKT NIE JEST SAM /2017-02-16/ TU NIKT NIE JEST SAM

Film TU NIKT NIE JEST SAM do obejrzenia w Pracowni Filmu, Dźwięku i Fotografii w Michałowie, ul Fabryczna 33

pon - piątek 9 - 16; niedziela 11 - 16

więcej »

Japonia w PFDF /2016-10-19/ Japonia w PFDF

Najbliższy piątek (21 X, godz. 17) kultura japońska zawita do PFDF!!! O swojej pasji do podróżowania opowie mieszkanka Michałowa Edyta Rosiak. Tematem przewodnim będzie Japonia - kraj wschodzącego słońca, kwitnącej wiśni oraz 1000 wysp. Zapraszamy, wstęp wolny!

więcej »

100 lecie parafii katolickiej w Michałowie /2016-09-09/ 100 lecie parafii katolickiej w Michałowie

100 lecie parafii

https://www.youtube.com/watch?v=TzhVmonMX38&feature=youtu.be&ab_channel=PracowniaFilmu,D%C5%BAwi%C4%99kuiFotografiiNiezbudka

więcej »

Tekstylia w domu wiejskim w gminie Michałowo /2016-06-12/

Tekstylia w domu wiejskim w gminie Michałowo
Promocja tej niezwykłej książki odbędzie się 18 czerwca (sobota) o godz. 15 w Pracowni Filmu, Dźwięku i Fotografii. Publikacja bogato ilustrowana ukazała się wręcz w bibliofilskim nakładzie i – uwaga -  otrzymają ją wszyscy, którzy przybędą na jej promocję.
Przyjedzie do nas także autor książki, prof. Jarosław Szewczyk oraz jego najbliżsi współpracownicy: studenci i absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej
Tomasz Wiśniewski, PFDF Michałowo

 

więcej »

Makieta Michałowa. START /2016-05-20/

Makieta Miasta Michałowa – co niedziela o 14.

Sporo czasu nam zeszło, aby przygotować konstrukcję pod makietę. Nie przypuszczałem, że jest to tak skomplikowane przedsięwzięcie. Całość zaprojektował Darek Modzelewski, a platformę zbudował Igor Samojlik z Michałowa. Materiały do produkcji makiety już są. Pierwsze prace rozpoczynamy w niedzielę 29 maja, o godz. 14. Uwaga: cała makieta jest podzielona na 80 pól. Chętni do budowy makiety mogą budować miniaturki własnych domów, tak więc ważne jest aby wszyscy zainteresowani zarezerwowali swoje pola. Tak więc warto przyjść na 1 spotkanie. Praca będzie podzielona na kilkadziesiąt osób. Zapraszamy osoby starsze i dzieci, jak również całe rodziny! Oceniamy, że projekt będzie realizowany minimum rok.

więcej »

PFDF Michałowo Niezbudka Biezabudka Kamczatka